FK KRUPKA

Vydařený včerejší satelit starší přípravky v Modlanech

Vydařený včerejší satelit starší přípravky v Modlanech.🍀🫶💣💥⚽️🏆

Hodnocení trenéra starší přípravky Karla Zahna ⬇️

“Dřinou k úspěchu”👏👏👏

Jsou to dva měsíce, co jsme s kolegou začali trénovat starší přípravku, kdy nás na trénink chodilo po skromnu. Díky dobrému vedení v FK Krupka a dobré prezentaci klubu jsme jako trenérský celek dokázali upoutat pozornost rodičů a nyní je nás ve starší přípravce více jak 30 dětí a jsme moc rádi za důvěru od rodičů, kterou dostáváme. Kluci na tréninku tvrdě trénují a každým tréninkem fotbalově rostou. Už v takovém věku chápou, že respekt, ambice a disciplína, dělají fotbalistu fotbalistou. S kolegou jsme moc rádi, že to děti baví a že se rádi vrací na trénink. Společně nacházíme správný rytmus a učíme se jeden od druhého. Chceme z kluků udělat skvělou partu, která si půjde za vším, co chce. Nesmíme však usnout na vavřínech, čeká nás ještě mnoho práce.

Dne 6.10.2023 jsme zavítali na turnaj na hřiště do Modlan, kde jsem vyzvali tými starší přípravky Proboštova, domácích Modlan a dívčího týmu FK Teplice. První zápas proti Proboštovu jsme zvítězili 2:1, kdy kluci byli hladovější po vítězství a jeden za druhého bojovali. Druhý zápas jsme odehráli proti domácím Modlanům, kdy se hattrickem blýsknul Honza “Machy” Macháček a zápas skončil 4:1 pro nás. Poslední zápas jsme odehráli proti dívkám z FK Teplice a opět zde úřadoval Machy, kdy se v zápase opět 3x trefil. Zápas skončil 7:0. Soupeřům děkujeme za krásné a férové zápasy. Doufám, že kluci v těchto hezkých výkonech budou i nadále pokračovat a nebylo to jen pro to, že motivací byla pizza za 3 výhry v turnaji (smích).

Na konec bych moc chtěl poděkovat rodičům za podporu na všech tréninkách a turnajích a za výpomoc na tréninkách. Moc si toho vážíme a jsme rádi, že jste tu pro celou starší přípravku a celou FK Krupka.

Informace na našem facebooku